Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić.

- Walt Disney

Dla Inwestorów

Dla inwestorów

W ramach prowadzonej działalności deweloperskiej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku i dajemy możliwość naszym partnerom inwestycji w nowych przedsięwzięciach deweloperskich. Jeżeli chcesz być udziałowcem w budowie osiedli domów jednorodzinnych bądź wielorodzinnych, jednak brakuje ci odpowiedniej wiedzy to zachęcamy do kontaktu. Nasi partnerzy otrzymują wygodę, bezpieczeństwo a przede wszystkim gwarantowany zwrot z inwestycji na poziomie kilkunastu procent rocznie.

Razem możemy więcej!


Spółka Creative Deweloper to nowy koncept inwestycyjny oparty na zasadzie crowdfunding’u, czyli inwestowania grupowego, który umożliwia inwestowanie w nieruchomości każdemu, nawet osobom dysponującym niewielkim kapitałem. Wystarczy tylko 20.000 zł by stać się deweloperem. To co nas wyróżnia to gwarantowana stopa zwrotu z zainwestowanego kapitału. Każdy klient w momencie rozpoczęcia inwestycji wje dokładnie ile w danym okresie zarobi!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży deweloperskiej wszystkie nowe inwestycje prowadzone przez naszą firmę są bardzo dobrze przemyślane i szczegółowo skalkulowane dlatego każdy klient może czuć się u nas bezpiecznie. Inwestując swoje środki w nowe domy i mieszkania poprzez nabycie udziałów stajesz się właścicielem tych nieruchomości od momentu zakupu działki wiec twój wkład jest w 100% zabezpieczony na realnej inwestycji.

Jako że proces inwestycyjny związany z budową obiektów na sprzedaż trwa kilka lat to proponujemy naszym klientom inwestycje od 2 do 6 lat. Wypełnij poniższy formularz i dowiedz się jakie zyski osiągniesz w wybranym okresie.


Zgłoś zainteresowanie!

  Akceptuje

Wypełnienie niniejszego formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, wyłącznie w czynnościach niezbędnych do przygotowania i przesłania oferty oraz ewentualnej jej realizacji (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883).

Jak to działa?

  1. Wypełnij formularz kontaktowy, prześlemy ci wzór umowy przedwstępnej
  2. Podpisz umowę przedwstępną i odeślij na nasz adres
  3. Spotkaj się z nami by nabyć udziały w spółce lub podpisz pełnomocnictwo u swojego notariusza
  4. Ulokuj swoje środki i ciesz się z nowej inwestycji